Benimle Oynar Mısın ? (çArşı) Full Sinema Çekimi izle

Bir önceki film olan Evlilik Anlaşması başlıklı filmde Evlilik Anlaşması filmi full izle, Evlilik Anlaşması tek part izle ve Evlilik Anlaşması Türkçe Dublaj İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

38599 izleme
benimleoynarmısın
Talihsiz bir olay sonucu hapishaneye düşen Sibel kendisine verilen cezayı yattıktan sonra özgürlüğüne kavuşur. Dışarı çıkar çıkmaz ilk yaptığı iş o hapishaneye düştüğünde yetimhaneye verilen kızı Rüyayı oradan almak olur. Kafasındaki plan kızını da alıp İstanbul'dan taşınmaktır. Fakat, kızı o hapishanede olduğu süre içerisinde yaşadıkları semte yani Beşiktaş'a aşık olmuştur. Hiç bir güç onu semtinden ayırmaya yetmez ve İstanbul'da kalmaya karar verirler. Rüyanın kafasında yeni bir plan vardır o da annesinin hapishaneye düşmesine sebep olan babasını bulmak.

Film hakkındaki yorumlar

İlginizi çekebilecek filmler

teknolojide destek - teknoloji ve haberleri - kadinlar arasi - ceptelefon oyunlari - script indir - film izle - yemek tarifleri - script indir
film izle - hd film izle - 720p film izle - online film izle - dizi izle - direk izle - film izle

Bu sitede yayınlanan bütün içeriklerin linkleri ortak paylaşım ağından alınmıştır. Sorun ve problem için İLETİŞİM üzerine tıklayabilirsiniz.